21

wrzesień

Dodano  21 września, 2022 przez  Agata Boguska0 komentarzy

Zdobyliśmy 152 medale (56/44/52) w 17 zawodach- ciut lepiej niż rok temu! W Mistrzostwach Polski WKF ZDOBYLISMY 4 (1/2/1)+ srebro i brąz naszej Anity, która reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w Pradze. Sześć osób uzyskało stopnie mistrzowskie ( od 1 do 3 dan). Trener Mirosław uzyskał 7 Dan Kempo Tai Jutsu. Uczestniczyliśmy w 3 szkoleniach

W weekend 21-22.05.2022r w Pleszewie nasi starsi zawodnicy wzięli udział rankingowym turnieju Polskiej Unii Karate. W zawodach wzięło udział 659 zawodników z 88 klubów z 10 państw. Nasi zawodnicy wywalczyli 4 medale: (0/2/2) Lolita- 2 SREBRA Yehor- BRĄZ Petro- BRĄZ Gratulacje dla trenera Victora Filin!!!!