MMA

Ursus Fight Club
Piskorska 1B
02-495 Warszawa

MMA jest najnowszą i najszybciej rozwijającą się dziedziną sportów walki,
która powstała w związku z zapotrzebowaniem rywalizacji zawodników z różnych sztuk walki
takich jak boks, karate, ju jitsu, judo oraz zapasy.

Rozpoczynając przygodę ze wszystkimi technikami sztuk walki, jako nasz podopieczny masz możliwość poznania wszechstronności walki, jej wszystkich płaszczyzn bez konieczności ograniczania się tylko do jednej dyscypliny.

Będzie to wymagało od Ciebie pełnego przygotowania fizycznego, gdyż Twoje ciało będzie trenowane pod różnego rodzaju ciosy, rzuty czy też dźwignie. Nie martw się, nie zostaniesz rzucony na tak zwaną głęboką wodę. Przecież każdy z nas kiedyś zaczynał, był tym początkującym.
Dlatego też, razem z nami będziesz wykonywał różne ćwiczenia rozciągające, które ograniczą ryzyko kontuzji i dopiero po takiej rozgrzewce przejdziemy do odpowiedniego treningu.

Nauczysz się najważniejszych podstaw, takich jak stójka czyli dążenie do zwarcia w klinczu i położenie przeciwnika w celu zakończenia walki uderzeniami, walka w parterze z założeniem dźwigni przeciwnikowi oraz zapasy.
W MMA dozwolone są prawie wszystkie techniki poza użyciem broni, uderzaniem w krocze i szyje czy też gryzienie.

Nasze treningi uzależniamy od Twojego poziomu zaawansowania a wszystko po to, żeby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Stopniowo będziemy Cię uczyć wyprowadzania ciosów, kopnięć, uderzeń kolanami oraz łokciami.
Zapoznasz się z odpowiednimi sposobami upadania - padów, rzutów czy też podcięć jak również z technikami zakładania dźwigni i duszeń oraz obrony przed nimi.

Treningi MMA zapewniają poznanie plusów jak również minusów każdego sposobu walki. Dzięki temu będziesz w stanie określić, który styl najbardziej Ci odpowiada i może zaczniesz się rozwijać już tylko w jednym, konkretnym kierunku.

Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić Cię do odwiedzenia nas i przekonania się, że to wcale nie jest takie straszne.

Ale czekaj… Tak na koniec przedstawimy Ci jeszcze kilka fajnych zalet trenowania MMA.
Kopnięcia, ciosy, uniki, to wszystko wymaga odpowiedniej koordynacji ruchowej jak również zwinności szybkości. Ale spokojnie, te umiejętności będziesz rozwijać z każdym, kolejnym treningiem.

Wytrzymałość oraz poprawa kondycji fizycznej budowana jest podczas szlifowania technik wykonywanych ćwiczeń pod okiem czujnego instruktora.
Mocny charakter i pewność siebie… Dokładnie to kolejne plusy trenowania z nami. Dzięki temu poradzisz sobie ze wszystkimi problemami jakie napotkasz w swoim życiu.

No i oczywiście zdobycie umiejętności samoobrony, które pomogą Ci uniknąć zagrożenia.

MMA Warszawa

Pamiętaj, że podczas naszych treningów zawsze podkreślamy aby nie angażować się w jakiekolwiek awantury i nie dopuszczać do starcia.

Nie trać więcej czasu, wpadnij do nas i zacznij nową przygodę w swoim życiu.
Zobaczysz, że warto!

>