POZNAJ NAS

TRENUJEMY Z PASJĄ!


Jacek Boguski 

Z wykształcenia prawnik, ukończył Uniwersytet Warszawski. Szczęśliwie żonaty, ma 2 córki - Zosię i Glorię.  Jego drugą miłością są sztuki walki i to właśnie im podporządkował swoje życie. Obecnie posiada czarny pas 4 DAN.

Tak naprawdę wszystko zaczęło się od uczestniczenia w wymagających treningach już w 1991 roku.
W 2000 roku sam zaczął prowadzić treningi wspierany przez swojego Mistrza, Mentora, a przede wszystkim Tatę Mirosława Boguskiego.
Praktykował prawie wszystkie sztuki walki, ćwiczył w najlepszych klubach na Mazowszu oraz brał udział w seminariach pod okiem najlepszych zawodników i trenerów z kraju i ze świata.

Licencjonowany Trener II klasy oraz twórca kilku klubów i sekcji sportów walki. Medalista imprez krajowych jak i międzynarodowych. Jego grafik jest napięty - swój dzień zaczyna od prowadzenia zajęć
z dziećmi, popołudniami z młodzieżą a wieczory przeznacza na pracę z dorosłymi.
Możesz spotkać go na treningach dla dużych grup oraz na zajęciach indywidualnych.
 
W 2019 roku prowadził wykład w Wydziale Informacji i Kultury Ambasady Japonii z okazji debiutu karate jako dyscypliny olimpijskiej w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.
Spokojnie można powiedzieć, że jako Zawodnik - jest wytrzymały i nieustępliwy, jako Trener - wymagający i wyrozumiały, ale jako Człowiek bez dwóch zdań jest po prostu dobry, życzliwy z dużym poczuciem humoru.

Brał udział w treningach karate z:
T. Kubota (10 dan) - USA, Shihan Kenneth Funakoshi (9 dan), 
Sensei Mirosław Boguski(7 dan) head coach, Shihan Brockers (8 dan), I. Pacek (6 dan) - Australia,
J. Lipiński (5 dan) - Anglia, J. Lipiński (5 dan) - Anglia, T. Kacperski (5 dan) - Warszawa,
R. Gomis (3 dan) - Francja, M. Szkudlarek (2 dan) - Francja, M. Kiełbasa - Szczecin,
R. Heijne (7 dan) - Holandia, Toshiaki Maeda (7 dan Wado-ryu) - Japonia,
Takeshi Sano (5 dan Wado-ryu) - Japonia, Goshi Yamaguchi (7 dan, Goju-ryu) - Japonia, 
Shigeki Yamada (6 dan, Goju-ryu) - Japonia, Rumiko Oki (7 dan, Shito-ryu) - Japonia,
Mie Nakayama (7 dan) - Japonia, R. Jackson (8 dan) - Anglia, M. Pain (5 dan) - Anglia, 
Masaya Yameda (2 dan) - Anglia,
Treningi w innych stylach z:
Wielki mistrz Phan Hoang (Viet Vo Dao) - Kanada, Ryszard Jóźwiak (Kempo Tai Jutsu, Viet Vo Dao),
Grzegorz Krauze (Shaolin Kempo), K. Jankowiak (6 dan Ju-Jutsu), A. Horbatyuk (Sambo),
A. Gmitruk - boks, M. Młodzianowski - boks, R. Jocz - MMA, M. Skupiński - Muay Thay

Mirosław Boguski 

Licencjonowany trener II klasy oraz Trener Kadry Mazowsza.
Obecnie posiada pas 7 DAN Karate, 7 DAN Kempo, 7 DAN Kombat.

Pierwsza poważna przygoda ze sportem miała miejsce 48 lat temu. Zaczęło się wtedy od lekkiej atletyki w SKRA i Gwardii Warszawy.  

Ale tak naprawdę prawdziwa miłość do sportu pojawiła się ponad 40 lat temu przy zetknięciu ze sztukami walki. Najpierw uczestniczył w zajęciach z Ju Jitsu, Kyokushin a następnie Kung Fu, Shotokan oraz Kempo. Spełnił swoje największe marzenie i trenował z ponad 40 światowej sławy Mistrzami, dzięki którym nabył umiejętności i doświadczenie. 

Ciężka praca zaowocowała zdobywaniem medali na Mistrzostwach Świata WSF (2015, 2017) i FEKDA (2008, 2010) oraz na Mistrzostwach Polski.

Jest prekursorem karate na Mazowszu, założycielem kilku klubów oraz wieloletnim sędzią. Działał w wielu Stowarzyszeniach zajmujących się sportem i rekreacją. Uwieńczeniem tych wszystkich działań, inicjatyw było powołanie na Wiceprezesa Polskiego Związku Karate (PZK). 

Wyszkolił ponad 50 podopiecznych z czarnym pasem karate. 

Prywatnie jest oddanym mężem, ojcem, dziadkiem, miłośnikiem zwierząt, a w szczególności psów. Motocyklista i motorowodniak. 

Wolny czas lubi spędzać z rodziną, relaksując się przy dobrym filmie lub słuchając rocka. 

Swoją pasją zaraził dzieci, Jacka i Agatę z którymi teraz wspólnie prowadzi zajęcia. Właśnie to jest dla niego, jako ojca największe szczęście, radość.

Agata Boguska

Reprezentantka kraju w karate, zdobywczyni 15 medali MP WKF oraz medali w Mistrzostwach Świata w karate Shotokan.
Jest licencjonowaną instruktorką sportu oraz trenerką karate.
Obecnie posiada czarny pas 3 DAN.

Zachęcana przez Tatę, Mentora, swoją przygodę z karate rozpoczęła już w wieku 7 lat. Dzięki zapałowi, samodyscyplinie oraz nie ukrywajmy - genom, może pochwalić się teraz 15 - letnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Możecie ją spotkać w naszym dojo oraz w różnych przedszkolach na terenie Warszawy gdzie prowadzi zajęcia dla najmłodszych. Wspiera również trenera Mirosława w motoryce grup starszych.

Jej motto życiowe to ciągłe przekraczanie postawionych sobie granic, począwszy od treningu siłowego, crossfitu a skończywszy na biegach długodystansowych.
Dorzućmy do tego jeszcze ukończenie studiów dietetyki klinicznej i mamy cały obraz zdrowego stylu. Ale to nie koniec… Jeszcze ma coś w zanadrzu o czym na pewno was poinformujemy w odpowiednim czasie.

Swój wolny czas z jednej strony uwielbia spędzać w sposób nieprzewidywalny, kreatywny ale z drugiej strony nie pogardzi grą planszową w towarzystwie przyjaciół.

Jedno jest pewne, dla niej po prostu nie ma rzeczy niemożliwych.

Mateusz Połeć

Instruktor karate dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Obecnie posiada pas 2 DAN Shotokan.

Swoją przygodę z karate rozpoczął w wieku 11 lat. To wtedy zainteresował się sztukami walki i zaczął intensywnie trenować. Dostał się pod skrzydła R. Heijne i pod jego okiem zdawał ważne egzaminy. Nie poprzestał na tym i 3 lata temu dodatkowo dołączył do pasjonatów MMA.
Jego pasją jest również fitness dlatego też bardzo często możecie zobaczyć go w roli trenera personalnego.

Nastawiony na samorozwój oraz ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, kontynuuje naukę w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie.

W Jego życiu jest oczywiście miejsce jeszcze na inne hobby, a mianowicie w wolnym czasie uwielbia zaglądać na strzelnicę.

Jesteśmy przekonani, że jeszcze czymś nas zaskoczy :)

Victor Filin

Sędzia WKF oraz trener karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Obecnie posiada pas 2 DAN Shotokan.

Cała historia zaczęła się ponad 20 lat temu. To wtedy Victor zainteresował się sztukami walki i wszystkie działania zmierzały w tym jednym, konkretnym kierunku. 

Dzięki swojej wytrwałości w dążeniu do celu bardzo szybko marzenie stało się rzeczywistością.

Uczucie słabości, poddawanie się jest mu obce. Nie boi się ciężkiej pracy, dlatego teraz może pochwalić się zwycięstwami oraz medalami na Mistrzostwach Krajowych i Międzynarodowych. 

Ukończył studia podyplomowe Instytutu Kultury Fizycznej w Charkowie i teraz wykorzystując umiejętności przekazuje dalej swoją wiedzę.

To właśnie dzięki niemu, jego podopieczni, sportowcy również zdobywają podium na zawodach karate w kraju i za granicą.

>